71-а річниця Перемоги над фашизмом у Європі

Автор: Екатерина. Рубрики: Выставки

Цьогоріч 9 травня відзначається 71-а річниця Перемоги над фашизмом у Європі. Цього дня ми згадуємо сторінки минулого, щоб ще раз усвідомити, кому зобов’язані мирним небом над головою. Людство заплатило надто велику ціну за перемогу. Це – обірвана війною молодість, мрії, скалічені тіла і загублені долі.

День Перемоги відлунює радістю і печалю для кожної української родини, адже на полях Другої світової війни Україна втратила більше семи мільйонів своїх синів і дочок. Сьогодні, у День перемоги над нацизмом, згадаймо усіх, хто виборов для нас цю Велику перемогу. Подякуймо ветеранам за їхню мужність і героїзм. І пам’ятаймо, що ми – українці, які народжені бути вільними.

Герої, які полягли на полях битв, а також сотні тисяч мирного населення, не побачили Перемоги. Уже, на жаль, немає і багатьох тих, хто, виборовши свободу і мир, повернулися на післявоєнну землю та відбудовували зруйновані міста і села.

Ми зичимо добробуту в кожну українську родину, яскравий вогник віри у кожне серце і мирного неба над усіма українськими землями.
Світла пам’ять переможцям! Честь і слава героям!
71 річниця

Оставить комментарий

© Лисичанский многопрофильный лицей, 2014-2019
 by tux