«Вшановуючи минуле,будуємо майбутнє»

Автор: Екатерина. Рубрики: Мероприятия

У читальній залі бібліотеки ліцею було проведено для учнів 10 – Г класу бібліотечну годину, присвячену пам’яті жертв політичних репресій «Тоді ми йшли по таборах».

Зав. бібліотекою Рибіна Є.Л. та класний керівник Щербак Л.Д. ознайомили ліцеїстів з трагедією, яка випала на долю українського народу.

Звернулися до письменників української літератури періоду розстріляного Відродження ; М.Хвильового, Г.Косинки, Є.Плужника, М.Зерова та ін. те, що випало на їх долю. Познайомили з трагічним життям письменників – шістдесятників Василем Стусом та Василем Симоненком. Лунали їх вірші. Передивилися фільм – ролик «Розстріляне Відродження», познайомилися з книжковою виставкою «Вшановуючи минуле, будуємо майбутнє».

Залишаючи бібліотеку діти ще раз зрозуміли, що ця трагедія та інші трагедії в Україні не повинні повторитися. Це наша історія. Ми не маємо права забувати, ми повинні пам”ятати, яку страшну трагедію довелося пережити нашому багатостраждальному народові на шляху до незалежності. І ми – майбутнє України, її надія.

Оставить комментарий

© Лисичанский многопрофильный лицей, 2014-2019
 by tux